Pristine Dawes Point Apartment Near Circular Quay

  • 150 м²
  • 2 спальні
  • 2 ванни кімнати

Pristine Dawes Point Apartment Near Circular Quay Sydney - чудове місце для проживання в районі Walsh Bay, за 1.3 км від Харбор-Брідж. Апартаменти розташовані майже за 10 хвилин пішки від залізничного вокзалу Circular Quay та недалеко від автовокзалу Bridge St at Gresham St.

У Pristine Dawes Point Apartment Near Circular Quay є зона відпочинку і вітальня з системою клімат-контролю для максимального комфорту. Це помешкання оснащене ванною кімнатою, в якій є сушарка і банні рушники. Крім того, є душова кабіна і окремий туалет.

Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як повністю обладнана кухня, Pristine Dawes Point Apartment Near Circular Quay пропонують гостям обідню зону.

Музей мадам Тюссо знаходиться в межах 1.9 км від апартаментів, а Гайд-парк - на відстані 10 хвилин їзди. Музей сучасного мистецтва Австралії знаходиться біля цього помешкання. Найближчий аеропорт - Сідней, Новий Південний Уельс, за 5 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Pristine Dawes Point Apartment Near Circular Quay Сідней
Water Front Designer 3 Bedroom At The Rocks Sydney 16
Ціна лише для моб. пристроїв

Water Front Designer 3 Bedroom At The Rocks Sydney 16

480 м від помешкання
Family-Friendly 3Br Stay With Rooftop And Iconic Harbour Views
Ціна лише для моб. пристроїв

Family-Friendly 3Br Stay With Rooftop And Iconic Harbour Views

9.0
Блискуче 3 відгуки
484 м від помешкання
Stunning Harbour Views 3Br Family Stay
Ціна лише для моб. пристроїв

Stunning Harbour Views 3Br Family Stay

485 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Сідней, Новий Південний Уельс
    14 км

    Залізничні вокзали

    Circular Quay Station
    600 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензіїPID-STRA-77100
    Часті питання
    • У Pristine Dawes Point Apartment Near Circular Quay можна розмістити домашніх тварин?
      У Pristine Dawes Point Apartment Near Circular Quay не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з посудомийною машиною, кавоваркою і духовкою.
    • Квартира Pristine Dawes Point Apartment Near Circular Quay розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Circular Quay розташований недалеко від квартири Pristine Dawes Point Apartment Near Circular Quay.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Сідней, Новий Південний Уельс
    14 км

    Залізничні вокзали

    Circular Quay Station
    600 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Pristine Dawes Point Apartment Near Circular Quay Сідней

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити